İtalyan mutfağı
Trattoria Stendhal Roma
Galleria Alberto Sordi, 45
- Adres
- Galleria Alberto Sordi, 45
- Telefon
- +39065582395
- Web sitesi
- stendhalrestaurants.it
Bu yer için henüz puan, yorum ve fotoğraf yok. Adres ve iletişim bilgileri açık veriden.
Plana ekle
Yakındaki yeme-içme yerleri
- Antica Focacceria S. Francesco - Roma A.Sordiİtalyan mutfağı13 m · 1 dk yürüme
- Diana's PlaceRestoran23 m · 1 dk yürüme
- Galleria Restaurant in Romeİtalyan mutfağı24 m · 1 dk yürüme
- Osteria Baccoİtalyan mutfağı38 m · 1 dk yürüme
- Osteria Dell'alloroİtalyan mutfağı38 m · 1 dk yürüme
- Ristorante Agrodolce Romaİtalyan mutfağı41 m · 1 dk yürüme